Klient: Vectra
Projekt: TUTUconcept
Wykonawca: Maxus Edmund Wysocki
Zarówno my Tutuconcept jaki i nasz klient Vectra jesteśmy z Gdyni, dlatego kiedy zaproszono nas do współpracy przy projekcie biura mobilnego, jako podstawę do tego biura wykorzystaliśmy kontener morski. Zachowaliśmy jego charakter, pozostawiając charakterystyczną konstrukcję i dodając elementy brandujące na zewnątrz.
Kolory wnętrza stonowane utrzymane w bielach, szarościach, wykończone drewnianymi lamelowymi ściankami. Akcenty kolorystyczne wprowadzone jako obicia mebli i kolory materiałów marketingowych.  Kontener jest przeszklony, jasny. W razie potrzeby w suficie zamontowane jest dodatkowe oświetlenie aby doświetlić wnętrze w czasie eventów w okresie jesienno-zimowym. Wnętrze kontenera jest zaprojektowane w formacie mini stref, które są pomniejszonymi, strefami obowiązującymi w salonach.


wizualizacja
wizualizacja
rzut z góry
rzut z góry
wizualizacja
wizualizacja
W czasie realizacji projektu, który w tym przypadku jest jednostką prototypową, utrzymywaliśmy stały kontakt z wykonawcą, co pozwoliło na wierne przeniesienie obiektu ze strefy projektu i wizualizacji, do realnego świata.
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja

Obejrzyj również

Back to Top